Online výuka

Úřední deska

kontakt

Adresa:

Základní škola Chlumec nad Cidinou, okres HradecKrálové

Kozelkova 123, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

tel: 495 484 570

Užitečné odkazyAktuality

 • Vyhlášení ředitelského volna na 25. 9. 2020

  24.9.2020

  Dle výzvy ministra zdravotnictví vyhlašuji ředitelské volno na pátek 25. 9. Ministr zdravotnictví tento krok doporučuje, neboť spolu s pondělním státním svátkem by mohl prodloužený víkend zpomalit šíření koronaviru.

  Mgr Jana Bernartová, ředitelka ZŠ

 • Doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementu u akutních onemocnění v průběhu pandemie COVID19

  17.9.2020

  Doporučený postup

 • Návštěva obory

  15.9.2020

  Dne 8. září jsme všichni žáci pátých tříd navštívili oboru Kněžičky, abychom se dozvěděli více o nelehké práci lesníků. Hned u autobusů nás přivítali zaměstnanci Lesní správy a rozdělili nás do skupin.

  Na prvním stanovišti jsme se dozvěděli mnoho informací o lesní zvěři. Například, jak se pozná stáří daňka podle paroží. Na dalších stanovištích nás naučili, jak se měří výška stromu a jak se dá zjistit jeho stáří. Zasadili jsme sazenici stromku a na vlastní kůži si vyzkoušeli, že obnova lesa je velice náročná práce. Prořezávka lesního porostu je důležitá pro zachování stejných podmínek pro každý strom.

  To nejzajímavější přišlo na závěr. Semenáčci se totiž sbírají až z vrcholu stromu, a tak je potřeba pro ně vyšplhat. Odvážní z nás si to vyzkoušeli, včetně paní učitelky.

  Štěpán Klouček, 5.A

   

 • Důležité

  9.9.2020

  Dle neoficiálního stanoviska Ministerstva zdravotnictví doporučujeme, aby všichni žáci i dospělí měli od zítřka 10.9.2020 připravenou k použití roušku. Škola přijme opatření s dalšími oficiálními pokyny.

 • Kódy na Bakaláře

  2.9.2020

  Z důvodu bezpečnosti a s ohledem na GDPR byly zrušeny všechny přístupové kódy a hesla do programu Bakalář. Ty byly vygenerovány nové. Prostřednictvím třídních učitelů je obdržíte v nejbližší době. 

  Děkujeme za pochopení.

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | Kontakty