Ikony

int(3)

• Škola v přírodě Potštejn

19.6.2024

Začátkem června se naši žáci 5.D vydali na Potštejn, kde si užívali školu v přírodě. Během celého týdne byl pro děti připravený zábavný program. Žáci si vyzkoušeli vodáctví, vyrazili také na výlet do Litic a večer před odjezdem završili závěrečnou diskotékou. Školu v přírodě si všichni moc užili!

Img_2632

Img_2631

• Návštěva Francouzského institutu

19.6.2024

Žáci francouzského jazyka se dne 13.6. zúčastnili exkurze ve Francouzském institutu v Praze, kde pro ně byla připravena galerie věnovaná olympijským hrám ve Francii. Dále pak knihovna a na závěr byl pro děti nachystaný film Tři mušketýři - d'Artagnan (2023).

Img_2572

• Exkurze školního parlamentu

11.6.2024

V pátek 7. 6. 2024 se žáci školního parlamentu zúčastnili exkurze, která byla odměnou za
    jejich celoroční práci a aktivitu. Žáci navštívili Úřad vlády České republiky, poslechli si
    zajímavý výklad o fungování této budovy. Prohlédli si místa, ve kterých probíhají zasedání
    vlády ČR i tiskové konference. Za krásného počasí se prošli nádherně upraveným
    přiléhajícím parkem. Další kroky směřovaly ke kostelu sv. Mikuláše. Z věže kostela byl
    kouzelný výhled na celou Prahu. Exkurze byla zakončena procházkou po Karlově mostě.

« Novější | Starší »

Online výuka